2nd Trimester

Hayes Middle School Honor Roll T2 - 2019-2020 T2

8th All A Honor Roll

Arnold, Cody Daniel

Ashley, Madison Elizabeth

Bechtol, Jayden Tyler

Birchmeier, Landon Norbert

Bovee, Sarah Emelia

Brooks, Grace Elizabeth

Burger, Andrew Davis

Burm, Elliott Kathleen

Burt, Tyler Clayton

Carlson, Rachel Marie

Casey, Rachel Louise

Conway, Alexander Edward

Conway, Andrew Allen

Davis, Lillian Nichol

Droste, Clara Renee

Evans, Lainey Mae

Evans, Lauren Bonnie

Fields, Jordan Elizabeth

Gaffner, Andrew William

Garnaat, Ian Michael

Goodman, Brooke Joelle

Gruner, Nathan David

Heany, Anya Joy

Helms, Meghan Elaine

Henderson, Madelyn Rose

Hendrickson, Steven Matthew

Hoskins, Caden Anthony

Hoxie, Luke Eleson

Hunter, William Stuart

Jackson-Pointer, Braelyn Michelle

Kamath, Aditi

Kaur, Jasleen

Kim, Cooper Charles

Kingsley, Carter Garrison

Lake, Sienna Fern

Leap, Allison Margaret

Lemon, Carson Michael

Lowry, Ethan Michael

Ly, Kayla Hanh

McCrary, Kayden Daniel

McFarland, Elizabeth Susan

Miller, Joshua Daniel

Most, Anika Marie

Navin, Olivia Grace

Nguyen, Manh Duc

Noldy, Samantha Elaine

Nunez, Luke Jackson

Parker, Ava Leigh

Patel, Tej Alpesh

Patten, Jameson Cash

Rainsberger, Zachary Aaron

Roberts, Katherine Jane

Rosalin, Piper Isabella

Schafer, Alexander Michael

Schupbach, Katelyn Belle

Shilton, Emma Marie

Skinner, Abram Joseph

Struthers, Hannah Ray

Sudhakar, Aadhitya

Thatavarthi, Adithya

Thelen, Zoey McKenzie

Thornton, Emma Diane

Trahey, Ty Donald

VanWalsum, Gabriella Lee

Vinod, Akshath

Xiong, Victoria Duab Ci

Young, Benjamin David

Zarka, Lily Alyse

Zulewski, Zachary Chester

 

7th All A Honor Roll

Adams, Keira Dava-Lynn

Anderson, Emma Grace

Baird, Ella Morgan

Baumer, Theodore Jack

Blackburn, Keira Rilee

Boinapally, Prajeet Dev

Booher, Brady Lee

Breen, Jared Scott

Bretz, Alexander James

Call, Allie Brooklyn

Castaneda, John Ethan

Cebulski, Kayla Jordan

Cochran, Easton Britt

Corbeil, Briahnna Kay

Crofut, Jacob Jeffrey

Darden, Molly Anna

Dart, Brenna Jean

Dayanand, Vivek Anil

Dos-Reis, Jamemah Martina

Drake, Benjamin John

Filipiak, Karis Ann

Fitton, Naomi Rae

Fountain, Abrielle Kay

Fox, Mackenzie Kathleen

Ganga, Kieran Noah

George-Munger, Symphony Isabella

Grover, Noah Tennyson

Haakenson, Benjamin James

Hengesbach, Delayne Susan

Hopper, Savannah Rose

Kelly, Ana Isabel Margaret

Kircos, Ava Blaire

Klusti, Danica Elizabeth

Lane, Biannca Shawtez

Langin, Olivia Rae

Legal, Adam Cooper

Lipsey, Jackson James

McCarthy, Faith Marie

McLaren, Faith Laurenna

Mead, Kelsie Ann

Nelson, Willow Jane

Panich II, Christopher John

Parish, Aubrie Elizabeth

Patrick, Maiya Rae

Pertler, Anneliese Sequoia

Pettit, Lillian Rose

Piggott, Isabelle Celeen

Plough, Addison Peyton

Reed, Eibhlin May

Ries, Spencer Wayne

Roberts, Katelyn Vernocia

Rodriguez, Margaret Isabelle

Rogowski, Brooklynn Marie

Ruiz, Alaina Isabelle

Ruvolo, Kiana Marie

Sanchez, Mia Jean

Schmit, Ethan Joseph

Sherman, Madison Kendell-lynn

Shoup, Alexa Rose

Shriner, Owen Richard Philip

Snitgen, Jocelyn Jeanne

Snyder, Nolen Thomas

Spegel, Benjamin Daniel

Strohaver, Kaysen Ione

Styles, Nadya

Szczepanek, Emily Mae

Tokar, Bailey Sue

Tuckey, Vivian Marcella

Vandlen, Ava Ryan

Walters, Andrew Terry

Ward, Raegan J

Ware, Madison Trave

Wegenke, Gavin Lee

Wernet, Penellope Rose

Ybarra, Taylor Jade

 

8th A & B Honor Roll

Abbruzzese, Brionna Elise

Ackerman, Lucy Skye

Aguilar, Isabel Candelaria

Almy, Gianna Nicole

Andritsis, Alexandria Sarah

Armstrong, Alayna Elise

Arredondo, Julian Jesus

Batterham, Kaleb Edward

Beaton, Lydia Rose

Bellet, Madison MacKenzie

Benjamin, Gabrielle Marie

Benoit, Isabella Allynn

Berk, Victoria Anne

Bielawski, Owen Max

Bowe, Charles Camren Fredrick

Bowe, Christopher Cayden Randal

Brown, Addison Grace

Callegari, Kayla Jo

Campbell, Olivia Mary

Casarez, Isabella Gail

Castelein, Hailey Rose

Chenault, Caleb Del

Childs, Aidreana Cymone

Clark, Ava Grace

Comer, Patrick Matthew

Cooley, Quinn Elyse

Cornman, Alexander Timothy

Costello, Kaylee Therese

Courter, Coby Michael

Cox Connick, Kaydie Frank

Dahlgren, Pierce Ryan

Dean, Emma Elizabeth

Driver, Max Benjamin

DuBay, MaryRose Elizabeth

Filley, Zachary Christian

Florian, Ashley Suzanne

Flowers, Ayanna Elizabeth

Forbush, Skyler James

Gamez, Carlos Daniel

Gee, Sage Immanuel

Gerding, Caden Grant

Gibson, Cooper Alan McCoy

Gowanlock, Lyllie Ann

Greiner, Justin Michael

Hall, Chloe Sade

Halliwill, Jack Allen

Hanna-Rendon, Rylee Elizabeth

Hastings, Seth Steven

Hendricks, Elyjah Jerome

Herson, Lucille Ann

Houston, Somiaya Janaye

Hovey, Brandon Michael

Kemp, Hannah Marie

Kenney, Kamryn Janette

Kerrigan, Delaney Marie

Kirschke, Madison Elizabeth

Kruger, Evan Michael

Kruse, Aleesa Colleen

Lam, Jordan

Letson, Kayden Riley

Macomber, Bennett John

McCann, Lillian Rose

McCartney, Noah Thomas

McCausey, Olivia Nikole

McGrath, Samuel Lee

McMillen, Spencer Allan

Osborne, Landyn Phoenix

Pantera, Charles Emmett

Parker, Landon Russell

Pham, Thomas-Thuan

Pilcher, Landen Matthews

Potts, Rachel Kathleen Sa-Rang

Pouillon, Hannah Sue

Prabhu, Tejus

Pribble, Grace Margaret

Reuschel, Noah Matthew

Reynaert, Ryan Richard

Reynolds, Taylor Joy

Rhodes, Brooklyn Aaliyah Jordan

Richards, Corey Douglas

Roman, Hannah Grace

Roman, Kelbi Denae

Russell, Rhiana Giselle

Sabic, Ermin

Samuel, Grant Donovan

Sawdon, Irelynn Rose

Schaefer, Samuel Douglas

Schafer, Logan Jeffrey

Schulte, Alexander Carson

Selleck, Caitlin Journey

Simpson, Jalen Edwin

Singh, Sukhjot

Smego, George Tyler

Starks, Hannah Elizabeth

Stocker, Jayda Joy

Stone, Emily Jane

Tadgerson, Domnick Ezekiel

Whisler, Benjamin Hayes

Whisman, Jake Duane

Whitmoyer, Bryce Marie

Whitten, Morgan Ann

Wilcox, Ada Marilyn

Wilcox-Clark, Mykaylah Jade Presley

Wilson, Payton Nicole

Woodbury, Peyton Charles

Young, Christopher Ivan

 

7th A & B Honor Roll

Anderson, Chase Michael

Aprill, Hunter Allen

Babbitt, Noah Lawrence

Baker, Cole Thomas

Baker, Lacy Jewel

Balcer, Ryan Alexander

Blankenship, Kara June

Bohnet, Preston Scott

Brittain, Alexander David

Brown, Giabella Grace

Brown, Harmony

Buckland, Drew Maxwell

Buckland, Toby Kenneth

Burke, Addison Joy

Cadwell, Logan David

Callaghan-Keefer, Thomas Paul

Chamblee, Austin Ryan

Charter, Bailey Jean

Cole, Audrey Elizabeth

Collins, Samantha Rose

Cooper, Lily Marie

Craven, William Gilmore

Crowe, Ava Lynn

Davidson, Jon Robert

Davis, Makenna Kelsey

Dawson, Blake James

Delaney, Ava Mae

DeRosa, Meara Pearl

Divish, Nicobi Michael-Ray

Dykhuizen, Jacob David

Eberly, Kambree Alexandrea

Ellsworth, Jordan Thomas

Erickson, Riley Joanna

Evans, Alaya Keona

Fawaz, Marian Rosette

Fenstemaker, Samuel William

Freitag, Rebecca Marie

Fulton, Adyson Monae

Gay, Lauren Olivia

George, Connor Kinder

Gilmore, Sean Owen

Gongalski, Ryleigh Marie

Grew, Anne Katherine

Grosshans, Savannah Rose

Grostefon, Lucas Adam

Haeck, Ryan Joseph

Hansbarger, Isaac Troy

Harden, Alayna Rose

Hart, Zoe Annette

Henderson, Auden Joseph

Herald, Dominic Antonio

Hinkle, Chloe Rose

Hobart, Arnold Richard

Hope, Skylar Lee

House, Violet Elizabeth

Hutchinson, Elijah Clayton

Jones, Zechariah Israel

Kaur, Gurleen

Kempton, Emily Renee

Knapp, Avery James

Knoll, Gavin Donald

Konieczny, Tyler Daniel

Lambert, Jack Edward

Lay, Marcie Lynn

Lewis, Dae Kennedy

Liu, Brandon

Long, Sophia Caris

Lovell, Donald Victor

Magryta, Sydney Rose

Mans, Alissandra Raydine

Massey, Madyson Lauren

McAllister, Jayden Katherine

McAllister, Jaylxon Joseph

McClung, Tessa Marie

McElroy, Maggie Nelly Kay

Meyers, Marisa Renee

Millbrook, Grady James

Miller, Wyatt Baker

Minor, Deshon Joseph

Monaghan, Parker Daniel

Moran, Alex James

Morgan, Kyleigh Rose

O'Keefe, Aidan Patrick

Oberdank, Kate Lillian

Parrott, Mikayla Patricia

Perdue, Aidan Anthony

Plunkett, Ryleigh Kalynn

Postema, Samantha Maria

Proctor, Jacob Daniel

Ranshaw, Samantha Marie

Reynolds, Ava Kathleen

Rumzek, Grayson Thomas

Schamehorn, Addison Renee

Sego, Lamar Philip

Sheren, Keegan David

Smith, Daemion Michael

Smith, Kyle James

Smyczynski, Taylor Marie

Snook, Benjamin Ward

Southworth, Jacob Gerald

Stefanick, Brady Jay

Sutter, Alexis Renee

Thelen, Quinn Mirabelle

Thomas, Daniel Henry

Townsend, Natalie Kim

Walia, Anushka

Walter, Chace Brenden

Windiate, Brody Michael

Wygocki, Alexander Charles

Yoshida, Hayato

Zander, Henry

Zheng, Alfred Wei Di